15

دوام پایین منهول های آجری و بتنی در معرض گازهای به شدت خورنده (سولفید هیدروژن) محلول در پساب و فاضلاب، منجر به ارائه راه حل استفاده از منهول های GRP شده است. ویژگی های منحصر به فرد مواد GRP همچون مقاومت بالا به خوردگی، استحکام بالا و سهولت تعمیر استفاده از این منهول ها را به انتخابی مقرون به صرفه جهت جایگزینی منهول های موجود کرده است.

کاربرد ها

شرکت فراپاکس شیراز توانمندی طراحی و ساخت منهول و محفظه های GRP مورد استفاده در صنایع در موارد زیر را دارد.
• بازدید و نگهداری انشعابات فاضلاب و آبگیرها
• تخلیه آبگیر ها و مجاری آب و فاضلاب
• تغییر شرایط سیال (جهت، سرعت و فشار سیال)
• نگهداری کنتورها ی آب و اتصالات
• جا دادن ایستگاه های پمپ سیال


محدوده ابعادی
pr40منهول های استاندارد تولیدی شرکت فراپاکس شیراز در محدوده قطر 80 تا 3000 و در ارتفاع های مختلفی تولید می شوند. این منهول ها بسته به کاربرد آنها می توانند در قطر های مختلفی تولید شوند. در درون منهول ها قابل دسترسی تجهیزاتی از قبیل نردبان و پله جهت تسهیل تردد به منظور بازرسی و تخلیه کانال ها تعبیه می شوند.

مزایا و ویژگی ها
کیفیت بالای مواد اولیه و قابلیت های مهندسی شرکت مزایای مقاوم بودن به خوردگی، وزن سبک، نصب آسان و دقت و ثبات بالای ابعادی را به همراه دارد. 

سهولت اتصال
منهول های GRP شرکت فراپاکس قابلیت اتصال به خطوط لوله ساخته شده از مواد مختلف از جمله بتنی، پلی اتیلن ، پلی پروپیلن ، PVC، چدنی و فولادی را دارد.

pr41استانداردهای کیفی
کلیه تجهیزات ساخت منهول های کامپوزیتی شرکت فراپاکس شیراز منطبق بر الزامات استانداردهای ISO 9001:2008 ، ISO 14001:2004 می باشند. بازرسی دوره ای مواد اولیه و حین تولید این محصولات موجب اطمینان از ثبات کیفیت این محصولات می شود. طراحی و ساخت این منهول ها به طور دائم کنترل می شوند تا تامین کننده الزامات و استاندادهای مورد درخواست مشتری باشند.


search