واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیقات و توسعه شرکت فراپاکس شیراز با به‌کارگیری گروه متخصص و مجرب پژوهشگران و مهندسین خود (باسابقه کاری بیش از بیست سال در صنعت کامپوزیت و مشاورین خبره اروپایی)، دانش و فن‌آوری تولید مربوط به کامپوزیت‌ها را به مشتریان ارائه می‌دهد. حدفاصلی واحد تحقیقات و توسعه شرکت فراپاکس شیراز در درجه اول رساندن حداکثر سود به مشتریان و سپس ایجاد ارزش‌افزوده با ارتقا محصولات و فرایندهای تولیدی می‌باشد. 

واحد تحقیق و توسعه

توسعه مواد اولیه

درنتیجه تحقیقات بنیادین پیشرفته و بدون وقفه در واحد تحقیقات و توسعه شرکت فراپاکس شیراز گزینه‌های مناسب، مرغوب و جدید مواد اولیه توسعه میابند. مواد اولیه ابداع‌شده باعث ارتقا دوام‌پذیری و بهبود خواص مکانیکی و فیزیکی اتصالات و مخازن تولیدی می‌گردد. تلاش پیوسته اعضای شایسته گروه پژوهش باهدف ارتقا اطمینان‌پذیری، بهینه‌سازی و مقرون‌به‌صرفه بودن محصولات می‌باشد. کاهش مصرف مقادیر جزئی از مواد اولیه در تولید، معادل صرفه‌جویی فراوانی در قیمت برای مشتریان است.

توسعه محصولات جدید

بازار نیازهای خود را تعریف نموده و واحد تحقیقات و توسعه شرکت فراپاکس شیراز به نیازهای متغیر بازار محصولات جدید پاسخ می‌گوید. شرکت فراپاکس شیراز ضمن به‌کارگیری دارائی‌های عظیم انسانی و مالی خود با طراحی محصولات جدید به نیازهای حاضر و آینده مشتریان به سرعت پاسخ می‌دهد. محصولاتی که تنها گزینه جهت استفاده در شرایط سخت و غیر عادی محیط های کاری می باشند. شرکت فراپاکس شیراز در همه زمان ها و در تمام مراحل تولید (مواد اولیه، حین تولید و محصول نهایی) بر دقت آزمون‌های کنترل کیفیت تأکید داشته است. بدون اجرای آزمون‌های دقیق جهت تائید صلاحیت عملکرد در درازمدت (مانند آزمون‌های خوردگی، خمش، خراشیدگی و HDB) مواد اولیه و محصولات طراحی شده جدید به بازار ها راه نخواهند یافت. شرکت فراپاکس شیراز تنها زمانی محصولات خود را در سطح وسیع تولید و به بازار عرضه می‌کند که از تطابق این محصولات با استاندارد های بین‌المللی (و حتی بالاتر) اطمینان حاصل نماید. 


search